KYMCO koncepty CV2 a CV3

KYMCO koncepty CV2 a CV3

Model KYMCO AK 550i ABS se stal základem pro dvě nové designové studie vystavené na loňském veletrhu EICMA v Miláně pod označením CV2 a CV3.

KYMCO koncept CV2 – Adventure Tourer otevírá zcela novou a čím dále oblíbenější kategorii vozidel, která kombinují výhody motocyklu a skútru. Jsou velmi často vybavena integrovaným systémem na upevnění zavazadel,takže dávají zákazníkovi možnost volby pro postranní kufry nebo topcase.

Vedle  výhod modelu KYMCO AK5501 ABS, jako skvělý motor, sportovně komfortní podvozek, vynikající brzdy Brembo vynikne i komfortní sedlo pro řidiče se zádovou opěrkou, která se dá vytvořit díky výklopnému sedadlu spolujezdce. Samozřejmostí je i seřiditelný větrný štít.

 

KYMCO koncept CV3 – 3 Wheel Tourer,

Ze studie CV2 vychází další zajímavý počin a to studie tříkolového vozidla. Ta nabízí samozřejmě výše uvedené detaily výbavy a může být dokonce vybavena průhlednou střechou. Vedle nepopíratelné výhody větší stability a bezpečnosti je zde samozřejmě ještě aspekt možnosti řízení tohoto vozidla s řidičským oprávněním na auto skupiny B.

 

Zdroj: KYMCO

 

 

Posted by Pavel Vaverka

Comments are closed.